Studio
Studio

Wszystkie zajęcia są zawieszone do odwołania w związku z pandemią Covid19

5th Floor Studio  

to moja autorska Pracownia Twórcza. Pracownia znajduje się na osiedlu Kolorowym, w Nowej Hucie, w samym sercu zielonego Parku Wiśniowy Sad.
Od 2006 roku zajmuję się prywatną działalnością dydaktyczną. Zarówno w mojej pracowni jak i poza nią prowadzę warsztaty o sztuce dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Moją misją jest uwrażliwianie ludzi na sztukę i otwieranie ich na twórczość, którą każdy nosi w sercu. Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego z moich uczniów oraz pomoc w odszukaniu odpowiedniej dla każdego drogi artystycznej.

typy zajęć:

 • Konsultacje “do teczki” on-line – forma wideo rozmowy na temat prac przygotowywanych do przeglądu egzaminacyjnego teczek na ASP lub do Liceum Plastycznego.
  W ramach rozmowy, omówienie wszystkich nadesłanych mailowo prac, korekta oraz indywidualny dobór działań do samodzielnego wykonania.
 • Dla młodzieży (wiek ok 9 -13 lat) :
  – 2 h zajęcia plastyczne – spotkania z historią sztuki, w ramach zajęć odbywa się nauka rysunku i malarstwa oraz rękodzieła.Tematyka zajęć jest rożna.
 • Dla młodzieży (wiek ok 10 -15 lat) :
  – 3 h zajęcia plastyczne – spotkania z historią sztuki, w ramach zajęć odbywa się nauka rysunku i malarstwa. Na zajęciach trzygodzinnych główny nacisk jest kładziony na opanowaniu i doskonaleniu technik plastycznych.
 • Dla dorosłych ( bez limitów wieku)
  – 4 h zajęć z rysunku, malarstwa i grafiki.

O zajęciach:

Specjalizuję się w nauczaniu rysunku klasycznego (akt) i malarstwa sztalugowego (martwa natura, postać, portret, pejzaż). Przygotowuję szeroki zakres zadań ukierunkowanych pod Wydział Grafiki i Wydział Malarstwa, dzięki którym oprócz tradycyjnych prac pracownianych, tworzone są oryginalne dzieła, obiekty, fotografie i filmy. Zależy mi na kształtowaniu artystycznego charakteru i styl każdego z uczących się u mnie osób.
Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego z moich uczniów oraz pomoc w odszukaniu odpowiedniej dla każdego drogi artystycznej. Zarówno osoby młode (zdających na ASP) jak i dorosłe, pragnące stworzyć własną i niezależną artystyczną ścieżkę, znajdą tu ogromne wsparcie. W pracowni panuje atmosfera pełnej współpracy, porozumieniu i kreatywności. Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, maksymalnie do 5 osób. (Zajęcia poza pracownią – do 10 osób) Modele, którzy pozują do zajęć są na stałe związani z Akademia, co daje dodatkowy komfort dla zdających na krakowską uczelnię. Co roku moi uczniowie z powodzeniem zdają na wymarzone studia.

Zapraszam, Joanna Styrylska

Aby dowiedzieć się więcej – proszę o kontakt, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.